ПочетнаВестиМакедонијаНа овие три локации во Скопје има најголема гужва- ИЗБЕГНЕТЕ ГИ доколку...

На овие три локации во Скопје има најголема гужва- ИЗБЕГНЕТЕ ГИ доколку можете

ЦУКС известува дека во овие утрински часови поголем број на возила се забележува долж:
-ул. Свети Кирил и Методиј кон бул. Водњанска,
-бул.Свети Климент Охридски кон бул. Партизански Одреди,
-бул. Киро Глигоров во двете насоки.

h

Остави Коментар

Внеси го твојот коментар
Внеси го твоето име:

- Advertisment -spot_img

НАЈПОПУЛАРНИ