ПочетнаХуманостДонирај за Леонид гледајќи претстава во МНТ

Донирај за Леонид гледајќи претстава во МНТ

Средствата од продадените билети ќе бидат наменети за лекување на Леонид.

МНТ хуманитарно ќе го одбележи својот 79. роденден со изведба на претставите „Силјан Штркот Шанца“ и „Сите сме птици“.

Средствата од продадените билети ќе бидат наменети за лекување на Леонид.

Остави Коментар

Внеси го твојот коментар
Внеси го твоето име:

- Advertisment -spot_img

НАЈПОПУЛАРНИ