ПочетнаХуманостАјде да бидеме хумани!! Да му помогнеме на ова девојче со ретка...

Ајде да бидеме хумани!! Да му помогнеме на ова девојче со ретка болест да најде куче

На твитер масовно се споделува твитот во кој се бара златен ретривер женка, на поклон, за 21 годишното девојче кое боледува од ретка болест!
Да го направиме ова девојче среќно!

Остави Коментар

Внеси го твојот коментар
Внеси го твоето име:

- Advertisment -spot_img

НАЈПОПУЛАРНИ