ПочетнаСоцијални МрежиИнстаграмТеодора Џехверовиќ провоцира: Ја тргна бањарката и го “запали“ Инстаграм

Теодора Џехверовиќ провоцира: Ја тргна бањарката и го “запали“ Инстаграм

Теодора Џехверовиќ, младата пејачка која ги освои срцата на публиката со својата харизма и глас, со најновата објава повторно ги “запали“ социјалните мрежи.

Оваа атрактивна пејачка, која е позната по честите промени на имиџот, овојпат предизвика бурни реакции поради нејзините провокативни фотографии.

Имено, Теодора се сликала во огледало во домашна атмосфера. Слободното време го користела за да се разубави, па на лицето имала маска, а на телото само бањарка.

Џехверовиќ ја тргна малку својата бањарка, откривајќи ги градите и голите рамена.

Остави Коментар

Внеси го твојот коментар
Внеси го твоето име:

- Advertisment -spot_img

НАЈПОПУЛАРНИ