ПочетнаВестиПриведена 20-годишна охриѓанка , имала ќеса со кокаин

Приведена 20-годишна охриѓанка , имала ќеса со кокаин

Приведена 20-годишна охриѓанка на музичка манифестација, имала ќеса со кокаин, информираат од СВР Охрид.
“На 29.07.2022 околу 22 часот, во СВР Охрид приведена е 20 годишна охриѓанка. При преглед извршен за време на музичка манифестација во Охрид, полициските службеници кај неа пронајдоа и одзедоа ќеса со кокаин, вели портпаролот на СВР Охрид, Стефан Димоски.”

Остави Коментар

Внеси го твојот коментар
Внеси го твоето име:

- Advertisment -spot_img

НАЈПОПУЛАРНИ