ПочетнаВестиПриведено лице за издржување на казна затвор

Приведено лице за издржување на казна затвор

На 27.10.2020 година во 14:30 часот, од страна на полициски службеници од СВР Куманово приведен е Б.Б. (48) во Куманово за издржување казна затвор.

Лицето е спроведено во КПУ Затвор Куманово.

Остави Коментар

Внеси го твојот коментар
Внеси го твоето име:

- Advertisment -spot_img

НАЈПОПУЛАРНИ