asd
ПочетнаМагазинЗабаваЕве како изгледаше роденденската забава на ќерките на Карлеуша

Еве како изгледаше роденденската забава на ќерките на Карлеуша

Јелена Карлеуша ќерките ги става на прво место во својот живот. Секоја година, таа и нејзиниот сопруг Душко Тошиќ на своите галеници Атина и Ника им приредуваат спектакуларна роденденска забава. Па по повод прославата на 12-от и 11-от роденден на ќерките организираа спектакуларна забава во дворот на својата куќа на Сењак.
Еве како изгледаше роденденската забава на ќерките на Карлеуша

ЈК1

ЈК2

ЈК3

 

ЈК5

 

Остави Коментар

Внеси го твојот коментар
Внеси го твоето име:

- Advertisment -spot_img

НАЈПОПУЛАРНИ