asd
ПочетнаВестиГори кај Нерези

Гори кај Нерези

Густ чад се крева над Нерези за што сведочат и фотографиите во прилог.

Наскоро повеќе детали за пожарот кој ги вознемири скопјани.

ИЗВОРКурир

Остави Коментар

Внеси го твојот коментар
Внеси го твоето име:

- Advertisment -spot_img

НАЈПОПУЛАРНИ