ПочетнаМагазинЗабаваЈована Јеремиќ се надмина себеси: Долари со нејзиниот лик стави низ цело...

Јована Јеремиќ се надмина себеси: Долари со нејзиниот лик стави низ цело тело (ВИДЕО)

Водителката на викенд изданието на „Ново утро“ на Пинк, Јована Јеремиќ повторно привлече огромно внимание во јавноста со својот денешен стајлинг, а нејзините фотографии и видеа од утрово се шират на социјалните мрежи.

Таа често експериментира и изненадува со својот избор, а денес донесе нешто што никој досега го нема – впечатлив комбинезон, кој имаше долари со нејзиниот лик.

Остави Коментар

Внеси го твојот коментар
Внеси го твоето име:

- Advertisment -spot_img

НАЈПОПУЛАРНИ