ПочетнаМагазинМесец октомври ќе им донесе голема сума пари на два хороскопски знаци

Месец октомври ќе им донесе голема сума пари на два хороскопски знаци

Бик
По 1 октомври освен редовните месечни примања, ќе добиете и дополнителни финансии. Некој стар и заборавен долг ќе ви биде вратен, а ниту среќата во игрите на среќа нема да ве одмине. Но, внимателно располагајте со нив, бидејќи готовите пари брзо се трошат.

Вага

Вагите од 1 октомври ќе бидат како магнет за пари. За која работа и да се фатат, истата ќе им донесе пари. Дури и посетата кај старите роднини ќе им се исплати. Парите ќе се лепат за нив, а и тие ќе знаат како подолго да ги задржат до себе, но и како да инвестираат со нив.

Остави Коментар

Внеси го твојот коментар
Внеси го твоето име:

- Advertisment -spot_img

НАЈПОПУЛАРНИ