ПочетнаВестиТРАГЕДИЈА ВО СКОПЈЕ – доцна во ноќта млада девојка била донесена во...

ТРАГЕДИЈА ВО СКОПЈЕ – доцна во ноќта млада девојка била донесена во болница без знаци на живот

На 11.03.2023 околу 01,26 часот во СВР Скопје е пријавено дека во Градската општа Болница „8-ми Септември“ била донесена А.И.(35) од Скопје без знаци за живот, по што од лекар констатирана е смрт без траги на насилство.

За настанот е известен Јавен обвинител, по чија наредба телото на починатото лице е предадено на обдукција.

Остави Коментар

Внеси го твојот коментар
Внеси го твоето име:

- Advertisment -spot_img

НАЈПОПУЛАРНИ