asd
ПочетнаВестиМВР со апел до граѓаните : доколку било кој препознае некого...

МВР со апел до граѓаните : доколку било кој препознае некого од хулиганите, да пријави !

МВР апелира до граѓаните, доколку било кој препознае некого од хулиганите, како што е лицето на снимката кое го фрли молотовиот коктел спрема полицијата и објектот на Собранието, може да го пријави тоа на телефонскиот број 192 .

Целиот пост може да го прочитате тука … МВР со апел до граѓаните

 

 

ИЗВОРФејсбук

Остави Коментар

Внеси го твојот коментар
Внеси го твоето име:

- Advertisment -spot_img

НАЈПОПУЛАРНИ