ПочетнаСоцијални МрежиИнстаграмРита Ора позира полугола

Рита Ора позира полугола

Пејачката Рита Ора ужива на грчкиот остров Крф и позира во вода без горниот дел од костимот за капење. Оваа топлес фотографија на пејачкта ѝ донесе половина милион лајкови на Инстаграм.

Рита Ора

Остави Коментар

Внеси го твојот коментар
Внеси го твоето име:

- Advertisment -spot_img

НАЈПОПУЛАРНИ