ПочетнаСоцијални МрежиИнстаграмСеверина Којиќ позира на лулашка во морето

Северина Којиќ позира на лулашка во морето

Северина и Игор Којиќ повторно се најдоа во центарот на медиумското внимание поради наводните расправии и разводот. Но 48-годишната пејачка воопшто не се возбудува поради тоа, туку ужива на одморот на хрватското приморје.

Од фотографијата на која позира стоејќи на лулашка во морето, може да видиме дека познатата пејачка навистина ужива.

Северина

Остави Коментар

Внеси го твојот коментар
Внеси го твоето име:

- Advertisment -spot_img

НАЈПОПУЛАРНИ