ПочетнаВестиБалканСилен земјотрес во Грција .. почувствуван и кај нас

Силен земјотрес во Грција .. почувствуван и кај нас

Силен земјотрес почувствуван на територијата на нашата република…

Епицентарот е на 27км од Лариса.. со длабина од 2км

zemjotres

ИЗВОРEMSC

Остави Коментар

Внеси го твојот коментар
Внеси го твоето име:

- Advertisment -spot_img

НАЈПОПУЛАРНИ