ПочетнаВестиТРАГЕДИЈА: Скопјанец пронајден починат на влез од црква

ТРАГЕДИЈА: Скопјанец пронајден починат на влез од црква

На 24.02.2023 во  07:55 часот било пријавено дека на влезот од црквата „Св.Јован“ на територија на општина Карпош, бил пронајден починат С.С.(57) од Скопје.

Од страна на лекар од Итна медицинска помош констатирана била смрт без траги на насилство.

По наредба на Јавен обвинител телото било предадено во Институтот за судска медицина за обдукција.

Остави Коментар

Внеси го твојот коментар
Внеси го твоето име:

- Advertisment -spot_img

НАЈПОПУЛАРНИ