ПочетнаВестиБитолчанец нападнал полицаец

Битолчанец нападнал полицаец

На 24.02.2023 во 12:50 часот од угостителски објект во Битола од полициски службеници од СВР Битола бил лишен од слобода И.С.(31) од с.Радобор поради тоа што физички нападнал полициски службеник кој извршувал службени дејствија.

По целосното документирање на случајот ќе следи соодветен поднесок.

Остави Коментар

Внеси го твојот коментар
Внеси го твоето име:

- Advertisment -spot_img

НАЈПОПУЛАРНИ