ПочетнаВестиТатко и син од Скопје нападнати во Центар

Татко и син од Скопје нападнати во Центар

Доцна синоќа татко и син од Скопје биле нападнати од група непознати лица во центарот на градот.

На 20.10.2020 во 23.50 часот А.Т.(42) од Скопје пријавил дека околу 18.40 часот на подрачјето на Центар тој и неговиот син биле физички нападнати од неколку лица – информираат од МВР.

Како што велат од полицијата, се работи на расчистување на случајот.

Остави Коментар

Внеси го твојот коментар
Внеси го твоето име:

- Advertisment -spot_img

НАЈПОПУЛАРНИ