ПочетнаВестиАПЕЛ ЗА ПОМОШ: Исчезната е жена во Ченто

АПЕЛ ЗА ПОМОШ: Исчезната е жена во Ченто

На социјалните мрежи се шири апел за помош на наши сограѓани кои бараат жена која е исчезната на 24.07. околу 13 часот во населба Ченто, во близина на Фурна 10.

Според напишаното на ќерката на исчезната, жената последен пат била забележана облечена во портокалова маица и црни патики.

Оставен е и контакт телефон во случај ако некој ја примети или види исчезнатата.

Остави Коментар

Внеси го твојот коментар
Внеси го твоето име:

- Advertisment -spot_img

НАЈПОПУЛАРНИ