ПочетнаВестиНа Бит Пазар, нападната скопјанка поради недоразбирање во сообраќајот

На Бит Пазар, нападната скопјанка поради недоразбирање во сообраќајот

Синоќа бил нападната 19-годишна скопјанка поради недоразбирање во сообраќајот.

– На 26.02.2023 во 22.15 часот во СВР Скопје, М.К.(19) од Скопје пријавила дека околу 21.45 часот на подрачјето на Бит Пазар, по претходно недоразбирање во сообраќајот, била физички нападната од А.Х.(26) од Скопје, информира МВР.

Остави Коментар

Внеси го твојот коментар
Внеси го твоето име:

- Advertisment -spot_img

НАЈПОПУЛАРНИ