asd
ПочетнаСоцијални МрежиСе е под контрола, вакцини нема...

Се е под контрола, вакцини нема…

721 ковид новозаразени во последните 24 часа а пикот е во април. Се е под контрола, вакцини нема.
#оставка

 

Остави Коментар

Внеси го твојот коментар
Внеси го твоето име:

- Advertisment -spot_img

НАЈПОПУЛАРНИ