ПочетнаСоцијални МрежиТвитерМинистерот не носел маска на операција- е добро де, сите знаат дека...

Министерот не носел маска на операција- е добро де, сите знаат дека вирусот напаѓа после 10 навечер

Министерот не носел маска на операција… е добро де, сите знаат дека вирусот напаѓа после 10 саат навечер.

Остави Коментар

Внеси го твојот коментар
Внеси го твоето име:

- Advertisment -spot_img

НАЈПОПУЛАРНИ