asd
ПочетнаВестиЕкономијаПетрова од Радовиш: ВМРО-ДПМНЕ во програмата предвидува политики за поддршка на микро,...

Петрова од Радовиш: ВМРО-ДПМНЕ во програмата предвидува политики за поддршка на микро, мали и средни претпријатија

Истакна дека ВМРО-ДПМНЕ во програмата предвидува политики за поддршка на овие микро, мали и средни претпријатија.

Дополнителниот заменик министер за финансии Елена Петрова денеска ги продолжи посетите на приватниот сектор во Македонија.

Истакна дека ВМРО-ДПМНЕ во програмата предвидува политики за поддршка на овие микро, мали и средни претпријатија.

Што изјави Петрова денеска од Радовиш погледнете во видеото.

https://www.facebook.com/watch/?v=1417828995499945&ref=sharing

Остави Коментар

Внеси го твојот коментар
Внеси го твоето име:

- Advertisment -spot_img

НАЈПОПУЛАРНИ