ПочетнаВестиСе запали „хонда“ на Бит Пазар, од пожарот се зафати и „ауди“

Се запали „хонда“ на Бит Пазар, од пожарот се зафати и „ауди“

фото : илустрација

На 09.08.2022 во 04.14 часот во Полициска станица Бит Пазар е пријавено дека во Скопје, на подрачјето на Бит Пазар, настанал пожар во патничко возило „хонда“, со скопски регистарски ознаки, сопственост на Ј.Н.(56) од Скопје, а од пожарот било зафатено и патничко возило „ауди“.

Повредени лица нема.

Увид на местото извршила екипа од СВР Скопје.

Остави Коментар

Внеси го твојот коментар
Внеси го твоето име:

- Advertisment -spot_img

НАЈПОПУЛАРНИ