ПочетнаВестиСе запали автомобил во движење во Скопје

Се запали автомобил во движење во Скопје

Автомобил во движење се запалил вчера во 22:47 часот на ул.„Борис Трајковски“. Каако што соопшти полицијата, возилото било управувано од Е.Д.(43) од село Моране. Пожарот бил целосно изгаснат во 23:00 часот од екипа на Бригадата за противпожарна заштита, а повредени лица нема.

Остави Коментар

Внеси го твојот коментар
Внеси го твоето име:

- Advertisment -spot_img

НАЈПОПУЛАРНИ