asd
ПочетнаВестиХроникаСКОПЈАНКА МОНСТРУМ: Овозможила возрасни лица да имаат секс со малолетнички – ова...

СКОПЈАНКА МОНСТРУМ: Овозможила возрасни лица да имаат секс со малолетнички – ова се деталите

Известен е јавен обвинител и се преземаат мерки за расчистување на случајот.

На 01.12.2023 околу 06 часот во Скопје приведена е Г.Р. од Скопје поради основи на сомнение дека на територија на Скопје овозможувала на возрасни лица да имаат сексуални односи со две малолетнички од Скопје.

При тоа, истите и ги снимале.

Известен е јавен обвинител и се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Остави Коментар

Внеси го твојот коментар
Внеси го твоето име:

- Advertisment -spot_img

НАЈПОПУЛАРНИ