ПочетнаМагазинЗошто секој хороскопски знак губи интерес во врската?

Зошто секој хороскопски знак губи интерес во врската?

Овен
Вие губите интерес кога партнерот навидум губи интерес за вас.

Бик
Вие губите интерес кога работите се одвиваат премногу брзо за кратко време.

Близнаци
Вие губите интерес кога ќе се појави некој друг и ќе ви го привлече вниманието.

Рак
Вие губите интерес откако чувствата ќе ви бидат возвратени затоа што не знаете како да ги сакате луѓето што ве сакаат вас.

Лав
Вие губите интерес кога другата личност се оддалечува и не ви посветува доволно внимание.

Девица
Вие губите интерес откако ќе сфатите дека не можете да го промените партнерот.

Вага
Вие губите интерес откако ќе ја снема мистеријата и го гледате партнерот во вистинското светло.

Скорпија
Вие губите интерес откако партнерот ќе покаже непочитување така што флертува со некој друг пред вас.

Стрелец
Вие губите интерес откако ќе заврши фазата на пеперутки во стомакот и работите почнуваат да стануваат сериозни.

Јарец
Вие губите интерес откако ќе сфатите дека партнерот ве привлекува физички, но не и романтично.

Водолија
Вие губите интерес откако ќе го фатите партнерот во лага, без разлика колку е голема или мала.

Риби
Вие губите интерес кога ќе сфатите дека само вие вложувате максимални напори во планови и разговори.

Остави Коментар

Внеси го твојот коментар
Внеси го твоето име:

- Advertisment -spot_img

НАЈПОПУЛАРНИ