ПочетнаВестиБез вода утре дел од Кисела Вода

Без вода утре дел од Кисела Вода

Од ЈП Водовод и Канализација добивме известување дека на ден 18.09.2020 година (петок) поради давање приклучоци од ф – 1 цол на ул. Востаничка, во периодот од 08:30 часот па се до завршување на работата без вода ќе останат корисниците од ул. Востаничка. ( општина Кисела Вода )

Остави Коментар

Внеси го твојот коментар
Внеси го твоето име:

- Advertisment -spot_img

НАЈПОПУЛАРНИ