ПочетнаВестиСилувана малолетничка во Скопје

Силувана малолетничка во Скопје

На 16.09.2020 во 14:30 часот во СВР Скопје, 47-годишна жена од Скопје пријавила дека истиот ден Б.М. извршил обљуба врз нејзината 17-годишна ќерка.

Се преземаат мерки за целосно расчистување на случајот.

Остави Коментар

Внеси го твојот коментар
Внеси го твоето име:

- Advertisment -spot_img

НАЈПОПУЛАРНИ