ПочетнаВестиБогојески: На овие локации на патот Кривогаштани-Прилеп се обидоа да ме ликвидиpaaтт

Богојески: На овие локации на патот Кривогаштани-Прилеп се обидоа да ме ликвидиpaaтт

Откако вчера во медиумите беше споделена веста за обидот за ликвидирање на Петар Богојески, денес тој сподели известување на кое детално ги прикажува и локациите на настанот.

Остави Коментар

Внеси го твојот коментар
Внеси го твоето име:

- Advertisment -spot_img

НАЈПОПУЛАРНИ