ПочетнаМагазинЗдравјеЕве како да се ослободите од салото на стомакот

Еве како да се ослободите од салото на стомакот

СОСТОЈКИ:
1 цвекло
2-3 моркови
4-5 стапчиња целер
1 рака спанаќ
1 јаболко
1 краставица
2 роткви
1 корен од ѓумбир
1 лимон

ПОДГОТОВКА:
Се чисти и лупи се се става во соковник и се пие.
Најубаво е да се користи наутро, а од намирниците се добива 500 милилитри сок.

Остави Коментар

Внеси го твојот коментар
Внеси го твоето име:

- Advertisment -spot_img

НАЈПОПУЛАРНИ