ПочетнаВестиГо претепале на паркинг во Чаир

Го претепале на паркинг во Чаир

На 01.09.2020 во 21.11 часот во СВР Скопје, И.Ш.(28) од с.Копаница, скопско, пријавил дека на 31.08.2020 околу 13.40 часот на паркинг позади угостителски објект на ул.„Џон Кенеди“, по претходно недоразбирање, бил физички нападнат од Г.А.. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Остави Коментар

Внеси го твојот коментар
Внеси го твоето име:

- Advertisment -spot_img

НАЈПОПУЛАРНИ