asd
ПочетнаВестиИсчезна 12-годишно дете од Кочани

Исчезна 12-годишно дете од Кочани

31-годишна мајка од Кочани вчера во полиција пријавила дека од семејниот дом се оддалечил нејзиниот 12-годишен син Д.И.

МВР информира дека се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Остави Коментар

Внеси го твојот коментар
Внеси го твоето име:

- Advertisment -spot_img

НАЈПОПУЛАРНИ