ПочетнаМагазинЗабаваЛозано со нова песна - ВАРДАРЕ ! Ќе ве остави без зборови...

Лозано со нова песна – ВАРДАРЕ ! Ќе ве остави без зборови !

Уште една песна на македонскиот артист Влатко Лозаноски .
Лозано :
Почитувани, Ви ја претставувам мојата нова песна, насловена “Вардаре”, која е дел од мојот проект “КИЛОМЕТРИ” #ProektKilometri Се надевам дека ќе ви се допадне. ❤️😍

Остави Коментар

Внеси го твојот коментар
Внеси го твоето име:

- Advertisment -spot_img

НАЈПОПУЛАРНИ