ПочетнаВестиМицкоски: Информацијата и фарсата во Собрание може да ви помине, но промена...

Мицкоски: Информацијата и фарсата во Собрание може да ви помине, но промена на Уставот НЕ! Вечер во 19 часот пред Влада, преку МНР до Собрание!

Информацијата и фарсата во Собрание може да ви помине, но промена на Уставот НЕ!, пишува лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски на Фејсбук.

-Вечер во 19 часот пред Влада, преку МНР до Собрание!
Ултиматум, НЕ благодарам!, додава Мицкоски.

Остави Коментар

Внеси го твојот коментар
Внеси го твоето име:

- Advertisment -spot_img

НАЈПОПУЛАРНИ