ПочетнаСоцијални МрежиФејсбукЕлена Велевска -Не тргнувајте никаде без самодоверба

Елена Велевска -Не тргнувајте никаде без самодоверба

Познатата македонска фолкерка им порача на своите фанови да не тргнуваат никаде без самодоверба.
Погледнете ги фотографиите од новата фотосесија на Елена, и сами проценете колкава самодоверба има таа!

Елена

велевска

Остави Коментар

Внеси го твојот коментар
Внеси го твоето име:

- Advertisment -spot_img

НАЈПОПУЛАРНИ