asd
ПочетнаВестиТешка сообраќајна несреќа кај Романовце: Воз удри во автомобил (ФОТО)

Тешка сообраќајна несреќа кај Романовце: Воз удри во автомобил (ФОТО)

Попладнево се случила тешка сообраќајна несреќа кај Романовце, во која, според извори на Алсат, воз удрил во автомобил со странски регистарски таблички.

Според информациите на Алсат, две лица се веќе испратени во болница, а нивната здравствена состојба сѐ уште не е позната.

 

romanovce-nesrekja

Остави Коментар

Внеси го твојот коментар
Внеси го твоето име:

- Advertisment -spot_img

НАЈПОПУЛАРНИ