asd
ПочетнаВестиУапсен гостиварецот осомничен за свирепото убиство на сопругата

Уапсен гостиварецот осомничен за свирепото убиство на сопругата

По безмалку два дена бегство, уапсен е гостиварецот осомничен за вчерашното свирепо убиство на својата 60-годишна сопруга.

Од СВР Тетово информираат дека тој е уапсен во близина на гостиварското село Страјане.

За време на приведувањето не давал отпор.

Тој вчера рано утрината ја згрози јавноста во Гостивар, по информациите дека со секира и пресудил на сопругата.

Остави Коментар

Внеси го твојот коментар
Внеси го твоето име:

- Advertisment -spot_img

НАЈПОПУЛАРНИ