asd
ПочетнаМагазинЗабава10 – те најчести работи за кои лажат жените

10 – те најчести работи за кои лажат жените

1. Немам никакви проблеми, потполно сум во ред
2. Не знам каде е тоа што го бараш, воопшто не сум пребарувала низ куќата
3. Не ме чинеше толку многу
4. Воопшто не испив многу
5. Изгледа дека имам главоболка
6. Беше на распродажба
7. Еве, подготвена сум, тукушто тргнувам
8. Ова??? Па ова одамна ми е купено
9. Не, не исфрлив ништо од куќата
10. Тоа е она што отсекогаш сум го сакала

Остави Коментар

Внеси го твојот коментар
Внеси го твоето име:

- Advertisment -spot_img

НАЈПОПУЛАРНИ