ПочетнаМагазинЗабава10 - те најчести работи за кои лажат мажите

10 – те најчести работи за кои лажат мажите

1. Вечерва воопшто не испив многу
2. Се е во ред, немам никакви проблеми
3. Мобилниот ми немаше мрежа
4. Не беше толку скапо колку што мислев
5. Тукушто тргнав
6. Доцнам поради гужва во сообраќајот
7. Извини, се чини дека не сум го забележал твојот повик
8. Не, твојот задник воопшто не е голем во тие фармерки
9. Си ослабела
10. Тоа е она што отсекогаш сум го сакал

Остави Коментар

Внеси го твојот коментар
Внеси го твоето име:

- Advertisment -spot_img

НАЈПОПУЛАРНИ