ПочетнаМагазинСО ОВИЕ 4 ХОРОСКОПСКИ ЗНАЦИ НИКОГАШ НЕ СТЕ НА СИГУРНО

СО ОВИЕ 4 ХОРОСКОПСКИ ЗНАЦИ НИКОГАШ НЕ СТЕ НА СИГУРНО

Неверството е причина за распаѓање на многубројни врски и бракови, па ретко кој сака да биде на местото на изневерена личност.

Ова се хороскопските знаци кои што се најсклони кон неверство:

Лав

Лавовите лесно може да ги заведете. Тие ”паѓаат” на додворувања и ласкави зборови, па поголема е шансата дека први ќе го изневерат партнерот.

Вага

Вагите не сакаат да се караат, па по секоја цена ќе се обидат да избегнат секаков вид караница, а понекогаш ќе изневерат и ќе се преправаат како ништо да не се случило за да го одржат мирот во домот.

Шкорпија

Шкорпиите имаат изразен сексуален нагон, поради што многу се склони кон неверство, особено доколку чувствуваат недостаток на страст во нивната врска.

Стрелец

Стрелците се искрени и на своите љубовници речиси секогаш им признаваат дека се во врска и им објаснуваат зошто изневеруваат. Тие не размислуваат за последиците од неверството.

Остави Коментар

Внеси го твојот коментар
Внеси го твоето име:

- Advertisment -spot_img

НАЈПОПУЛАРНИ