ПочетнаМагазинЗабаваДара Бубамара се соблече на Миконос

Дара Бубамара се соблече на Миконос

Пејачката Дара Бубамара живее живот каков што многумина посакуваат да имаат.

Настапи речиси има секој викенд, живее пристоен живот, вози скапоцени автомобили, но оди и на луксузни одмори, а на еден од нив одмора и во овој момент.

Имено пејачката додека одмора во слободното помеѓу настапите се одлучи да замине за Грција, а спас од високите температури побара на Миконос од каде секојдневно ги почестува следбениците со жешки фотографии.

Неколку од многуте фотографии буквално им ги „разбистри“ очите на момците, а во преден план се најдоа нејзините гради и задник, погледнете:

daraa

Инаку таа доби стотици позитивни коментари, а особено сите забележаа каков совршен задник има откако напорно вежбаше со месеци наназад.

bubamaraa

Остави Коментар

Внеси го твојот коментар
Внеси го твоето име:

- Advertisment -spot_img

НАЈПОПУЛАРНИ