asd
ПочетнаВестиДрама во скопско училиште

Драма во скопско училиште

На 09.03.2022 во 08:45 часот во Полициска станица Бит Пазар, Н.С.(45) од Скопје пријавил дека на 24.02.2022 околу 09:00 часот во основно училиште на подрачјето на Бит Пазар, за време на настава, неговиот малолетен син бил физички нападнат од наставникот Г.А..

Се работои на расчистување на случајот.

ИЗВОРKurir.mk

Остави Коментар

Внеси го твојот коментар
Внеси го твоето име:

- Advertisment -spot_img

НАЈПОПУЛАРНИ