ПочетнаМагазинЗабаваИМА ПРИЧИНА ДА ГО ПРЕКИНЕ МОЛКОТ, СЕ ВМЕША И ЦЕЦА – прво...

ИМА ПРИЧИНА ДА ГО ПРЕКИНЕ МОЛКОТ, СЕ ВМЕША И ЦЕЦА – прво огласување на Анастасија по загубата на бебето (ФОТО)

Анастасија Ражнатовиќ неодамна го загуби бебето во петтиот месец од бременоста, што беше голема трагедија за целото семејство. Тажната вест на јавноста ѝ ја соопшти нејзиниот партнер Немања Гудељ, кој ги замоли медиумите за мир и почит.

Анастасија се повлече од социјалните мрежи и ги деактивира сите профили. А сега, по 27 дена, повторно се врати на Инстаграм.
Првата објава му ја посвети на својот партнер и му честита на професионалниот успех.
„Честито, љубов моја! Денес се случи еден од многуте убави мигови на нашиот заеднички живот. И за уште многуте што следуваат. Ако го заслужува некој ова, тоа сме ние. Те сакам, бубо“, напиша Анастасија.Браво, искоментира Цеца, давајќи им поддршка.

Инаку, повод за славење е тоа што Гудељ го продолжи договорот во Севиља на три години.

Остави Коментар

Внеси го твојот коментар
Внеси го твоето име:

- Advertisment -spot_img

НАЈПОПУЛАРНИ